A link between related pieces of information by electronic connections in order to allow a user easy access between them.

O

O

O

Sihtleht / ühe lehe rakendus / Visiitkaardi tüüpi veebisaidi väljatöötamine

 

 

Visiitkaardi tüüpi veebisait sisaldab informatiivset ja visuaalselt atraktiivset veebisaiti, mis on kujundatud vastavalt kliendi vajadustele. Visiitkaarditüübi lehe eesmärk on uute klientide teavitamine ja ligimeelitamine. Veebisait on saadaval ka kõigis mobiilseadmetes ja muudel brauseriplatvormidel.

Ettevõtte veebisait / Täissisuline veebisait

 

Täissisulise veebisaidi põhiolemus on uute klientide teavitamine, hooldamine ja ligimeelitamine, sealhulgas nutikas ja kasutajasõbralik liides. Veebisait võib sisaldada mis tahes meediumifaile (pilte, tekste, videoid jne), ajaveebe, kontaktivorme ja muid informatiivse sisuga lehti. Veebisait on saadaval ka kõigis mobiilseadmetes ja muudel brauseriplatvormidel.

E-kaubanduse arendamine

Alates väikesest, keskmisest kuni märkimisväärse veebipoeni! Meil on oma puurikastis piisavalt kogemusi, kasutades erinevaid intervjuu platvorme ja uurides erinevaid veebipoe makseviise. Oleme avastanud parimaid tavasid ja kohandatud tehnilisi stsenaariume mis tahes tüüpi veebipoodide arendamiseks.

Hyperlink

Kliendi jaoks kohandatud lahendused

Ainulaadsed, kliendi jaoks kohandatud lahendused. Graafiline disain, veebiarendus ja -töötlus, andmebaasisüsteemid ja nende haldussüsteemid, rakendused jms. Selgitage meile oma projektiideed ja saame pärast tööde ulatuse hindamist pakkuda projekti kulusid ja rakendamise tähtaegu.

Meist

Visuaalselt väljendusrikas ja kasutajasõbralik veebisait meelitab ligi nii uusi kliente kui võimaldab säilitada kvaliteetsed suhted olemasolevate partneritega.

Veebisaidi kujundus ja tehnoloogiline lahendus sihtrühmani jõudmiseks peavad olema läbimõeldud ja professionaalsed, keskenduma konkreetsele eesmärgile - toodete / teenuste müük, bränding jne. Kujundame veebisaite, mis saavutavad nende eesmärgid ja pakuvad lisaväärtust oma kaubamärki.

Pika programmeerimisperioodi jooksul oleme loonud ainulaadsed koodipaketid,
mille kokkupanekuga saame saavutada kliendi soovitud tulemuse kvalitatiivselt ja kiiresti!

Kogemused

Meil on mitmeaastane veebitehnoloogia kogemus. Alates graafilisest kujundusest, veebisaidi ja veebipoe arendamisest kuni ainulaadse, spetsialiseeritud andmebaaside haldussüsteemi väljatöötamiseni. Pakume kiireid, tõhusaid ja kliendisõbralikke lahendusi erinevatele Interneti-projektidele.

Teadmised

Pika programmeerimisperioodi jooksul oleme loonud unikaalsed “koodipaketid”, mis kokkupanduna suudavad kvalitatiivselt ja kiiresti saavutada kliendi soovitud tulemuse! Need eelnevalt loodud “koodipaketid” võimaldavad teil paljude kliendiprojektideni jõuda ja neid kiiremini ellu viia!

Koostöö

Hindame kõrgelt kliendi arvamust ja püüame saavutada kõige soovitavama tulemuse. Pakume teile Interneti-keskkonnas parimaid lahendusi mis tahes ärimudeli või stsenaariumi jaoks, et oma veebisaidi või rakenduse ideed ellu viia!

Miks valida meid?

Me varustame

Instructions

Meie teenuse saamisel saate ka süsteemi kasutamise juhised. Nagu ka juurdepääs meie tehnilisele toele, mis aitab igas olukorras.

Conversion driven on-site user behavior tracking

Ainulaadne metoodika teie lehel olevate kasutajate voo ja nende tegevuse jälgimiseks. Mõistmine kasutaja harjumustest konversioonitulemuste saavutamiseks.

Individuaalselt suunatud digitaalne turundus

Kohandatud digitaalse turunduse lahendused, mis põhinevad individuaalsel kliendi huviturundusel. Uuesti turundamine kasutaja aktiivsuse põhjal lehel.

Veebisaidi statistika ja põhjalik analüüs

Veebisaitide põhjalik uurimine. Tegelike külastajate arv (mitte seadmed) ja nende sotsiaal-demograafilised andmed. Kasutaja vool ja nende käitumine.

Otsingumootori optimeerimine (SEO) 

Veebisaidi struktuuri ja märksõnale suunatud otsingutulemite täieõiguslik täiustamine Google'i otsingumootoris.

Bränditeadlikkuse edendamine

Igale kliendile kohandatud strateegia bränditeadlikkuse edendamiseks läbi sotsiaalsete võrgustike ja digitaalsete turunduslahenduste.

Leave us a message,

We will get back to you 😉

5 + 11 =

 

 

Hyperlink OÜ

Private limited company

Reg. Code: 16220726

Address: A. H. Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn, Estonia

Copyright © 2021 – 2023